Medarbetare

Eilert Johansson

Ägare / VD

Telefon: 0490-655 612
eilert@ej-byggkonsult.se ​​​​​​​

Berit Johansson

Ägare / Administratör

Telefon: 0490-655 611
Mobil: 0709-697 102
berit@ej-byggkonsult.se

Göran Markström

Konstruktör / Certifierad kontrollansvarig

Telefon: 0490-655 614
goran@ej-byggkonsult.se

Dan Jönsson

Byggnadsingenjör / Konstruktör

Telefon: 0490-655 613
​​​​​​​dan@ej-byggkonsult.se

Micael Åkerman

Projektledare / Certifierad kontrollansvarig

Telefon: 0490-655 615
​​​​​​​micael@ej-byggkonsult.se

Joakim Svensson

Byggnadsingenjör / Certifierad kontrollansvarig / Projektledare

Telefon: 0490-655 616
​​​​​​​joakim@ej-byggkonsult.se

Amanda Wassberger Jönsson

Byggnadsingenjör / Certifierad kontrollanvarig

Telefon: 0490-655 617
​​​​​​​amanda@ej-byggkonsult.se